Înapoi la site

Businessul inteligent câștigător al marelui premiu de 10.000 EURO de la BCR este Soluții Zvelte SRL.

Îți faci cont pe bcrscoaladebusiness.ro,
completezi formularul de înscriere și intri în concurs!

imperiul-leilor-logo

Îți propunem o nouă provocare de talia antreprenorilor cu ambiții:

BCR împreună cu Imperiul Leilor PRO TV oferă șansa la succes nu doar celor care își asumă riscul în arena studioului, dar și antreprenorilor ca tine, aflați în arena online. Înrolează-te în BCR Școala de Business, iar odată cu know-how-ul antreprenorial vei obține șansa la 10,000 EURO pentru a-ți realiza inteligent planurile de afaceri.

Vezi mai multe detalii în Regulamentul concursului.

Vrei să vezi cum ideea ta
prinde contur în mediul
de business?
Investește în ea:

• Timp

5 minute să intri în concurs

• Răbdare

anunțarea rezultatelor pe data de 7 iunie 2021

• Resurse

premiul de 10,000 EURO pentru viitorul firmei tale

Pașii către câștig

• Pasul 1

Îți creezi cont în BCR Școala de Business în perioada 17 februarie - 5 mai 2021.

• Pasul 2

Primești codul de înscriere la concurs în mail-ul nostru de Bun Venit.

• Pasul 3

Completezi corect datele afacerii tale în profilul tău BCR Școala de Business.

• Pasul 4

Completezi formularul de înscriere în concurs pe concursimperiulleilor.protv.ro și ne spui povestea afacerii tale pentru ca juriul competiției să afle de ce ai nevoie de 10.000 de EURO.

• Pasul 5

Aștepți anunțarea câștigătorului în data de 7 iunie 2021.

Creează-ți cont

Încurajează un prieten să participe!

Prietenul tău antreprenor care nu are încă cont în BCR Școala de Business are o mega șansă la premiu de 10.000 EURO. Ajută-l să afle. La timpul potrivit el îți va fi un partener de încredere.

Trimite-i invitația direct din profilul tău în BCR Școala de Business accesând secțiunea "Invită un prieten".

Intră în cont

Încă nu ai câștigat dar deja ai parte
de oportunități de business!

Ai acces live la cele mai bune practici și sfaturi de business din partea invitaților noștri VIP. Un singur sfat e de ajuns să schimbe viitorul afacerii tale.

Vezi cine sunt și urmărește-i în direct pe bcr-romania

persona-thumbnail

Dana Dima

Vicepreședinte Retail & Private Banking, BCR

persona-thumbnail

Bogdan Cernescu

Director Executiv Rețea Corporate, BCR

Imperiul Leilor

Emisiunea PRO TV pentru oameni de business cu apetitul de creștere și succes. Urmărește cum antreprenorii din domenii diverse vor lupta pentru atenția, mentoratul și finanțarea celor 5 investitori de succes din România.

imperiul-leilor-cover